side-area-logo

Doznałeś urazu złamania w wyniku potknięcia lub poślizgnięcia?

Skontaktuj się, pomożemy Ci odzyskać odszkodowanie.

W ramach świadczonych przez nas usług, pomagamy uzyskać zadośćuczynienia należne w sytuacji odniesienia obrażeń ciała. Przede wszystkim są to odszkodowania za złamaną rękę, nogę, kręgosłup – urazy zaistniałe w wyniku potknięcia czy poślizgnięcia. Jeśli doznałeś  tego rodzaju szkody wesprzemy Cię w uzyskaniu od podmiotu zobowiązanego do utrzymania nawierzchni w należytym stanie technicznym wszelkich należnych świadczeń. Istotnym jest, aby w tego rodzaju sprawach solidnie udokumentować zaistniałe zdarzenie i potwierdzić jego okoliczności. Pomożemy Ci zebrać wszelką niezbędną dokumentację: zgłoszenie dotyczące zaistnienia samego zdarzenia, zdjęcia tegoż miejsca, oświadczenia naocznych świadków, dokumenty potwierdzające udzielenie pierwszej pomocy medycznej. Nasze długoletnie doświadczenie owocuje wysoką skutecznością działań; jesteśmy w stanie uzyskać najwyższe możliwe świadczenie.

Jeśli wypłata miała już miejsce, także możemy poczynić starania w kierunku odzyskania należnego odszkodowania we właściwej wysokości. Upływ czasu nie jest dla nas przeszkodą; nawet po 20 latach od zdarzenia pomagamy uzyskać odszkodowanie za złamania. Łódź to podstawowy rejon naszej działalności, funkcjonujemy jednak z sukcesem na terenie całego kraju.
``Dłuższy czas walczyłam o odszkodowanie za złamaną nogę; uraz spowodowała dziura chodnikowa. Trochę to trwało, ale wreszcie dzięki agentom EuCO wreszcie udało mi się odzyskać pieniądze. Katarzyna S.````
``Skutecznie i szybko dzięki EuCO odzyskałam należne mi odszkodowanie za złamana rękę. Dziękuję za wsparcie. Zuzanna K``.
``Nie wiedziałem, że za złamanie spowodowane poślizgnięciem na nie odśnieżonym chodniku przysługuje mi odszkodowanie. Znajomi dali mi kontakt do Euco. Teraz mam pieniądze na rehabilitację. Krzysztof W.``
Zadzwoń po pomoc