side-area-logo

Twoje auto uległo zniszczeniu w  wypadku komunikacyjnym?

Zadzwoń, pomożemy uzyskać odszkodowanie lub dopłatę do już wypłaconego świadczenia.

Zdarza się, że nasz życiowy dorobek w mniejszym lub większym stopniu ulega bezpowrotnie stracie. Istnieje jednak możliwość odzyskania odszkodowania za zniszczone rzeczy. Łódź to podstawowy rejon naszej działalności, uzyskujemy jednak z powodzeniem odszkodowania na terenie całego kraju. Jeśli na przestrzeni minionych trzech lat Twoje auto uległo zniszczeniu w wypadku można założyć z niemal stuprocentową pewnością, że firma ubezpieczeniowa zaniżyła wysokość odszkodowania z OC lub AC.

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zapewnić, że uzyskamy dopłatę do wypłaconego Ci odszkodowania; zadzwoń, a dokonamy nieodpłatnej weryfikacji, by sprawdzić, czy należy Ci się dopłata.
``Odszkodowanie, jakie wypłacono mi po uszkodzeniu auta w wypadku samochodowym okazało się mocno zaniżone. Dzięki agentom EuCO udało mi uzyskać dopłatę. Janusz L``
``Nie miałam pojęcia jak poradzić sobie z uzyskaniem odszkodowania z OC sprawcy po wypadku samochodowym. EuCO pomogło mi we wszystkich formalnościach i odzyskaniu pieniędzy. Bardzo dziękuje. Lena W``
``Upłynęły już dwa lata od mojego wypadku, myślałam, że nie uda się otrzymać dopłaty do zaniżonego odszkodowania. Dziękuję Państwu za pomoc. Halina Z ``.
Zadzwoń po pomoc